» Legalne oprogramowanie w domu i w firmie

Obecnie coraz częściej można usłyszeć o licznych kontrolach oprogramowania i nieprzyjemnych sytuacjach związanych z ujawnieniem pirackich programów komputerowych - zarówno w firmach jak też w domach prywatnych. Dlatego pragniemy Państwa przestrzec i uczulić przed nabywaniem oprogramowania z niepewnych źródeł lub po prostu - przed świadomym decydowaniem się na nielegalne wersje programu VCDS jak też innych programów komputerowych.

Więcej informacji na temat tego jak wiele można zyskać wybierając legalne oprogramowanie znajdą Państwo na stronach organizacji BSA:

http://www.bsa.org/poland/ 

Wszystkich tych, którzy pragną stać się posiadaczem legalnego, w pełni funkcjonalnego oprogramowania VCDS i rozumieją korzyści wynikające z takiego rozwiązania, zachęcamy do przeczytania poniższych uwag i informacji na temat funkcjonowania programu:

  1. Strony www.vag-com.pl i www.vcds.pl oraz firmy, które nawiązały z nami współpracę to jedyne miejsca, gdzie można zakupić polskojęzyczne oprogramowanie VCDS. Dodatkowo (okazjonalnie) oferujemy nasz sprzęt na Allegro, gdzie firma ADAKO uczestniczy w programie Współpraca w Ochronie Praw - Zobacz tutaj. Nie jesteś pewnien legalności swojego oprogramowania VCDS? Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Pisz: info@vag-com.pl
  2. VCDS dostępny jest też w innych wersjach językowych: duńskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, portugalskiej, rumuńskiej, szwedzkiej, tureckiej, węgierskiej, czeskiej i greckiej.
  3. Każdy interface zakupiony w ADAKO jest jednocześnie kluczem sprzętowym do programu VCDS. Po podłączeniu takiego interfejsu do komputera, na którym zainstalowano polskiego VCDS'a, program aktywuje się do wersji pełnej - licencjonowanej.
  4. Polski VCDS pozostanie jednak wersją DEMO nawet po podłączeniu do komputera oryginalnego interfejsu zakupionego u dystrybutorów zagranicznych wymienionych w punkcie drugim. Większość funkcji w wersji DEMO została ograniczona.
  5. Polski VCDS nie działa w ogóle (nawet jako wersja DEMO!) z popularnymi i już przestarzałymi interfejsami wykonanymi w oparciu o układ MAX232 czy też innymi "tanimi" interfejsami.
  6. Jeżeli posiadasz już interfejs HEX-V2 lub HEX-NET, kupiony u któregoś z dystrybutorów za granicą i chcesz korzystać z polskiego VCDS'a, możesz nabyć samą licencję bez konieczności zakupu interfejsu. Wiąże się to jednak z utratą możliwości korzystania z poprzedniej wersji językowej. Wykupienie polskiej licencji to koszt 899,- zł. Podana kwota zawiera podatek VAT. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy..

Przykład: jesteś posiadaczem oryginalnego interfejsu HEX-NET (lub HEX-V2) kupionego u dystrybutora w Grecji. Oznacza to, że możesz korzystać z dwóch - w pełni funkcjonalnych - wersji językowych programu VCDS: wersji greckiej i wersji angielskiej. Załóżmy jednak, że zdecydowałeś się na zakup polskiej wersji językowej programu VCDS. Po zakupie licencji na polską wersję oprogramowania, Twoja obecna (grecka) wersja programu VCDS zacznie działać z Twoim interfejsem już jedynie jako wersja DEMO. Od tej chwili będziesz mógł dalej korzystać z dwóch pełnych wersji językowych programu VCDS - z tą jednak różnicą, że teraz będzie to wersja polska i angielska, a nie jak poprzednio - grecka i angielska.

  1. Oryginalne interfejsy oferowane na www.vag-com.pl działają z każdą aktualną (polską i angielską) wersją VCDS'a ,dostępną na stronie Download.
  2. Na naszym rynku można spotkać też interfejsy-podróbki aktywujące wybrane wersje oprogramowania VCDS. Używanie takiego interfejsu wraz z programem VCDS jest równoznaczne z nielegalnym korzystaniem z tego programu. Jeżeli Państwa interfejs nie był kupiony w ADAKO czy też u jednego z dystrybutorów za granicą, nie posiada ważnego numeru seryjnego na obudowie oraz po kliknięciu przycisku "O programie" (w wersji angielskiej: "About") widzą Państwo komunikat w kolorze zielonym: "Zarejestrowany / aktywowany" (wersja angielska: Fully Registered / Activated ) - MOŻE to oznaczać, że korzystają Państwo z programu nielegalnie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy i podanie tzw. "długiego numeru seryjnego" odczytanego z programu VCDS.
  3. Interfejsy-podróbki (nielegalnie aktywujące program VCDS) to przeważnie bardzo słabe jakościowo urządzenia, które po pierwsze: mogą doprowadzić Państwa do konfliktu z prawem, a po drugie: uniemożliwiają korzystanie z bezpłatnych aktualizacji programu, a tym samym blokują Państwu dostęp do nowości jakie pojawiają się w jego kolejnych wersjach.

 

© Copyright ADAKO 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzin: 12907874