» Sklep » Micro-CAN + oprogramowanie VCDS
Cena brutto: 899,00 zł (Tymczasowy brak towaru)
(730,89 zł netto)
w tym 0,05 zł KGO*
Micro-CAN + oprogramowanie VCDS

Interface Micro-CAN jest kompatybilny WYŁĄCZNIE z pojazdami wymienionymi na tej stronie.
Oto aktualna lista takich pojazdów wraz z oznaczeniami nadwozia:


Jeżeli na powyższej liście nie ma kodu nadwozia Twojego pojazdu oznacza to, że interface Micro-CAN nie będzie z nim działał.

Jeżeli masz wątpliwości co do powyższej kwestii, sprawdź numer nadwozia swojego samochodu. Siódmy i ósmy znak numeru nadwozia tworzy tzw. kod nadwozia, np.: WVGZZZ1TZ3WNNNNNN.

Interface Micro-CAN (w przeciwieństwie do urządzeń z profesjonalnej serii HEX) posiada pewne ograniczenia funkcjonlane. Oto zaawansowane funkcje programu VCDS, które są nieaktywne podczas korzystania z programu przy pomocy urządzenia Micro-CAN:

- Tryb "Turbo" - funkcja opisana w instrukcji obsługi na stronie 14.
- Kasowanie kodów ze wszystkich sterowników jednym przyciskiem - funkcja opisana w instrukcji na stronie 46.
- Aktywacja i dezaktywacja trybu transportu - instrukcja, strona 50.
- Diagnostyka optycznej magistrali danych
- instrukcja, strona 53. 


Znacznie większą ilość obsługiwanych modeli oraz dostęp do powyższych funkcji oferują urządzenia przeznaczone dla profesjonalistów: HEX-USB+CAN lub HEX-COM+CAN.


Interface Micro-CAN oferujemy wraz z licencją na użytkowanie programu VCDS (dawniej pod nazwą VAG-COM), dlatego każdy, kto zakupi nasz produkt, automatycznie staje się LEGALNYM posiadaczem ORYGINALNEGO i W PEŁNI FUNKCJONALNEGO oprogramowania VCDS. Nie ma możliwości zakupu samego interface'u Micro-CAN (bez licencji) lub samego oprogramowania VCDS (bez interface'u*).

Długość kabla interface'u wynosi ok. 180 cm. Przy założeniu, że korzystamy z komputera przenośnego, długość ta powinna być w zupełności wystarczająca. Gdyby jednak uznali Państwo, że przewód interface'u jest za krótki, to w naszej ofercie posiadamy też aktywny przedłużacz USB, który umożliwia zwiększenie zasięgu interface'u o ok. 5 metrów - w sumie uzyskuje się długość ok. 7 metrów. Aktywny kabel przedłużający USB, który proponujemy, jest JEDYNYM przedłużaczem jaki zalecamy i z którym gwarantujemy prawidłową pracę urządzenia.

Główne zalety:

Co jest potrzebne aby korzystać z oferowanego przez nas sprzętu?

Potrzebny jest przede wszystkim komputer. Może to być laptop lub komputer stacjonarny – w jednym i w drugim przypadku – minimum procesor z zegarem 1 GHz oraz przynajmniej jedno wolne gniazdo USB.  Zalecany system operacyjny to WINDOWS VISTA, WINDOWS 7, WINDOWS 8 LUB WINDOWS 10.

Oprogramowanie:

Interface Micro-CAN współpracuje z najnowszą wersją oprogramowania VCDS, dostępną na naszej stronie.

Wszystkie interface’y sprzedawane przez firmę ADAKO, dostarczane są z pełną i legalną wersją programu VCDS. Naszym klientom przysługuje również prawo do BEZPŁATNYCH** aktualizacji oprogramowania przez Internet. Oferowane przez nas oprogramowanie VCDS działa TYLKO z oryginalnymi interface'ami pochodzącymi z www.vag-com.pl (www.vcds.pl) - zabezpieczenie w formie klucza sprzętowego. Interface'y pochodzące z innych źródeł (również kupione u innych dystrybutorów za granicą) nie działają z polskim oprogramowaniem VCDS. Więcej informacji tutaj.

*W ostatnim przypadku istnieje jednak pewien wyjątek, który opisano tutaj (patrz: punkt nr 6).
**Gwarantowany okres bezpłatnych aktualizacji - rok czasu od daty zakupu.

 

© Copyright ADAKO 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzin: 8037284