» Kontakt

ADAKO

HORODNIAŃSKA 20

15-341 BIAŁYSTOK

E-mail: info@vag-com.pl, Tel./fax: 85 74 74 474

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.

 

Informujemy, że jak co roku - w okresie wakacyjnym - firma wchodzi na "wolniejsze obroty". W związku z powyższym nasze telefony będą nieczynne do dnia 10 września 2019 włącznie.
Pomimo przerwy wakacyjnej realizujemy zamówienia złożone poprzez nasz sklep internetowy. Jednak przesyłki będą wysyłane zgodnie z następującym harmonogramem:


- do dnia 21 sierpnia 2019 nie realizujemy zamówień w ogóle.

- w dniach 22 sierpnia - 10 września realizujemy zamówienia złożone poprzez nasz sklep www, przy czym paczki wysyłamy raz w tygodniu.

Jednocześnie informujemy, że w podanym wyżej okresie czas odpowiedzi na Państwa wiadomości email może być znacznie wydłużony.

Mając powyższe na uwadze:

1. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat oprogramowania VCDS i dedykowanych interfejsów, prosimy zajrzeć na stronę CZĘSTO ZADAWANYCH PYTAŃ.

2. Jeżeli są już Państwo zdecydowani na zakup jakiegokolwiek urządzenia z naszej oferty, zapraszamy do SKLEPU WWW. 

3. Prosimy o uwzględnienie nieco dłuższych terminów realizacji zamówień. W dniach 22 sierpnia - 10 września 2019r. realny czas dostawy towaru może wynosić ponad 7 dni roboczych.

4. Informujemy, iż do dnia 10 września nie oferujemy pomocy technicznej dotyczącej naprawy pojazdów oraz procedur diagnostycznych.

Na wszystkie urządzenia wystawiamy faktury VAT. 

 

Informujemy, iż nie sprzedajemy urządzeń bezpośrednio w siedzibie firmy dla osób wcześniej nieumówionych. To samo dotyczy wszelkich prezentacji jakichkolwiek produktów z naszej oferty. Chętnie zademonstrujemy każde oferowane przez nas urządzenie w siedzibie firmy, ale w tym celu zawsze należy się wcześniej umówić na konkretny termin.

Dziękujemy też wszystkim użytkownikom polskiej wersji VCDS'a za wkład w udoskonalanie oprogramowania. Wszelkie uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania programu są mile widziane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright ADAKO 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzin: 7377012